ztracené vynálezy, aneb kdo vládne světuPronásledovaní vynálezci volné energie

VOLNÁ ENERGIE

Volná energie, energie zdarma, zářivá energie, energie vakua, energie nulového bodu - to je několik jmen pro stejné téma. Téma, které si získává v poslední době čím dál větší pozornost, byť zatím ne v mainstreamových médiích. Představa, že je možné mít energii zadarmo a nemuset tak platit energetickým společnostem, ať už těm národním nebo nadnárodním, ale přináší spoustu otázek. Například:

Když je to tak úžasný objev, proč stále není dostupný běžnému člověku? Když tolik vědců s touto technologií experimentuje, proč se o ní ještě všude nemluví? Proč se to neučí na univerzitách

NIKOLA TESLA

Nikola Tesla byl nepochybný génius. V roce 1899 přišel na to, jak se obejít bez elektráren spalujících fosilní paliva a bez drátových rozvodů. Dokázal, že volná energie může být získávána využitím ionizace z horní atmosféry a tak získáme elektřinu. J. P. Morgan, který financoval Teslův výzkum, měl jen malé výčitky svědomí, když si uvědomil, že volná energie mu nepřinese takové zisky, jako když umístí měřiče a bude inkasovat za každý watt spotřebované elektřiny. Morgan zatloukl této technologii další hřebík do rakve, když pronásledoval další vynálezce, aby zajistil, že Teslův sen zemře.

Krom jiného, Nikola Tesla vytvořil spoustu dalších vynalezů, které záhadně zmizeli či byli umlčeny. N.T. umírá opuštěný a chudý v hotelovém pokoji, přestože byl vlastník mnoha patentů a jedním z největších mozků co žily na této planetě.

Elektřina je přítomná všude v nekonečných kvantech a může pohánět veškeré stroje světa bez potřeby uhlí, ropy, plynu, nebo jakéhokoli jiného paliva. -Nikola Tesla

Lester Hendershot

- 28. února 1928 se tento vynálezce dostal na titulní stránky novin se svým bezpalivovým generátorem, za jehož pomoci se podařilo poprvé v historii lidstva přeletět Atlantik bez doplnění paliva. Jeho generátor využíval magnetického pole Země. Údajně měl ve svých 20 letech sen, v němž mu přišel tento nápad, pak ho ale na pár let zapomněl a zabýval se jím až když chtěl svému synovi opravit letadélko na dálkové ovládání.

Krátce po své chvilce slávy byl dle zpráv zasažen 2000V bleskem ze stroje, se kterým pracoval několik let, a to mu údajně způsobilo ochrnutí končetin a patra (tudíž nemohl mluvit), načež zemřel na následky něčeho, co se jevilo být sebevraždou.

John Hutchison

- vyrobil baterie na volnou energii a experimentoval s antigravitačními zařízeními dle Teslových objevů. Na jeho laboratoř bylo provedeno několik zátahů policejních jednotek a vládních úředníků v letech 1978, 89 a 2000.

Eugene Mallove

- inženýr z MIT a Harvardu, redaktor magazínu Infinite Energy, zabývající se teoretickou i praktickou částí vývoje nových technologií. V roce 2004 byl za nejasných okolností zavražděn.

Adam Trombly

- pozván demonstrovat svůj generátor energie využívající magnetické toroidní pole do OSN a Amerického Senátu, podkopán Bushovou administrativou, přístroj zabaven.

John Bedini

- vyrobil zařízení na dobíjení baterií, které vyprodukovalo víc energie než spotřebovalo - po veřejné prezentaci r. 1974 kde řekl že je chce nabízet za nízkou cenu, byl napaden ve své laboratoři a přísahal že už se jejich vývoji nebude věnovat.

Dmitrij Petronov

- sestra tohoto ruského vynálezce zveřejnila zprávu, že její bratr vynalezl baterii o velikosti krabice od bot a po dobu jednoho roku byl schopen s tímto zařízením zásobovat celou svou domácnost. V ruské vojenské laboratoři předvedl začátkem roku 2009 své zařízení, kde mu doporučili, aby jej vylepšil podle amerického vynálezu, aby tak zajistil delší životnost baterie. V únoru 2010 Dmitrij záhadně zmizel a poté (pravděpodobně) jeho mrtvé tělo bylo nalezeno v řece Volze.
18 vynálezů,

které nedostaly šanci díky mocnýmPředstavte si, jak by vypadala naše společnost, kdyby alespoň 1 nebo 2 z těchto vynálezů nebyly potlačeny.

Po dobu celé naší historie jsou neustále prováděny zásahy na potlačení nových technologií pouze proto, aby byly ochráněny zájmy některých lidí.

Tady jsou ty nejznámější z nich.

Elektromobil

Snad notoricky nejznámějším potlačeným vynálezem je elektromobil EV1 od General Motors, o kterém byl natočen dokument „Kdo zabil elektromobil?“ EV1 byl prvním světovým masově vyráběným elektromobilem. V devadesátých letech pronajala firma lidem 800 těchto vozidel. GM ukončilo tento projekt v roce 1999 s tím, že zákazníci byli nespokojeni s krátkým dojezdem na baterii a tak další výroba by jim nepřinesla zisk. Mnoho lidí je však přesvědčeno, že GM zahubila projekt EV1 pod tlakem ropných společností, které by přišly o své zisky, kdyby se tato vozidla dostala na trh. GM zabavila a sešrotovala všechny EV1 aby zajistila, že tato technologie nepřežije. Naštěstí dnes se situace s elektromobily pozvolna mění.

Konec tramvají v Americe

V roce 1921 dopravní průmysl požadoval stále více tramvají. Čistý zisk tohoto odvětví byl 1 miliarda dolarů a zapříčinil, že General Motors měl ztrátu 65 milionů dolarů, díky tomuto vzkvétajícímu odvětví dopravy. GM však provedlo odplatu tím, že skoupilo a zavřelo stovky nezávislých tramvajových společností a zvýšilo trh s nenasytnými autobusy a auty GM. Přes to, že se nedávno rozběhlo masové hnutí za rozšíření hromadné dopravy, je nepravděpodobné, že tramvaje znovu zažijí jejich zašlou slávu.

Automobily s nízkou spotřebou

Svatý grál technologie spalovacích motorů je auto se spotřebou 3,5l na 100 km.Přes to, že tato technologie je již dostupná řadu let, výrobci automobilů ji záměrně drží mimo americký trh. V roce 2000 noviny New York Times zveřejnili málo známý fakt, alespoň pro většinu. Dieselový agregát zvaný Volkswagen Lupo objel svět s průměrnou spotřebou kolem 3,5l na 100 km. VW Lupo byl v Evropě prodáván od roku 1998 do roku 2005, ale znovu, výrobci automobilů ho záměrně drželi mimo uvedení na americký trh. Podle nich by Američané neměli o malá úsporná auta zájem.

Volná energie

Nikola Tesla byl nepochybný génius. V roce 1899 přišel na to, jak se obejít bez elektráren spalujících fosilní paliva a bez drátových rozvodů. Dokázal, že volná energie může být získávána využitím ionizace z horní atmosféry a tak získáme elektřinu. J. P. Morgan, který financoval Teslův výzkum, měl jen malé výčitky svědomí, když si uvědomil, že volná energie mu nepřinese takové zisky, jako když umístí měřiče a bude inkasovat za každý watt spotřebované elektřiny. Morgan zatloukl této technologii další hřebík do rakve, když pronásledoval další vynálezce, aby zajistil, že Teslův sen zemře.

Zázračný lék na rakovinu

V roce 2001 Rick Simpson objevil, že rakovinné skvrny na jeho kůži zmizely během pár dní po té, co používal esenciální olej vyrobený z marihuany. Od té doby Simpson a další léčili tisíce pacientů s rakovinou s úžasnými výsledky. Vědci ve Španělsku potvrdili, že THC, aktivní složka marihuany, ničí mozkové nádorové buňky u lidí a vykazuje slibné výsledky i u nádorů prsu, slinivky a jater. Americká společnost pro potraviny a léky však stále řadí marihuanu do drog skupiny I. s tím, že nemá akceptovatelné lékařské využití, na rozdíl od drog skupiny II., jako kokain, které využití v medicíně mají.

Vozidla poháněná vodou

Bez ohledu na to, jak hloupě to zní, vozidla poháněná vodou existují. Nejznámější je bugyna Stana Mayera, která ujela 100 mil na galon (asi 4l) vody a mohla se stát běžnější, kdyby Stan Mayer neutrpěl záhadnou mozkovou příhodu v 57 letech. Zasvěcení lidé hlasitě tvrdili, že Mayer byl otráven po té co odmítl prodat jeho patent, nebo ukončit výzkum. Ze strachu z konspirace jeho partneři zmizeli a vzali svou slavnou vodou poháněnou bugynu s sebou. Doufejme, že někdo nakonec přijde s takovýmto obojživelným autem.

Chronovizor

Co kdybyste měli zařízení, které by umožňovalo vidět do budoucnosti a znovu navštívit minulost? Otec Pellegrino Maria Ernetti, italský kněz, tvrdil v roce 1960, že vynalezl zařízení zvané Chronovisor, které mu umožnilo být svědkem ukřižování Krista. Zařízení údajně umožňovalo divákům sledovat jakoukoli událost v lidské historii tím, že se naladilo na zbylé vibrace, které jsou důsledkem každého děje. (V jeho týmu vědců a konstruktérů byl Enrico Fermi, který pracoval na první atomové bombě.) Na smrtelné posteli Fermi přiznal, že předstíral vizi starobylého Řecka a skon Krista, avšak trval na tom, že Chrnonovizor, který mezitím zmizel, stále funguje. Podle očekávání konspirační teoretici říkají, že původní Chronovizor vlastní Vatikán.

Rifeho zařízení

V roce 1934 americký vynálezce Royal Rife vyléčil 14 pacientů s rakovinou v konečném stádiu a stovky zvířat s rakovinou tím, že namířil jeho „zářivý paprsek“ na to, čemu říkal rakovinný virus. Proč tedy nepoužíváme Rifeho paprsky dnes? V roce 1986 vyšla kniha „Léčba rakoviny, která fungovala, 50 let potlačovní“ (Cancer Cure That Worked, Fifty Years of Suppression), kterou napsal Barry Lynes a John Crane. Tato kniha oživila Rifeho příběh. Autoři tvrdí, že Rife úspěšně předvedl schopnost jeho zařízení úspěšně léčit rakovinu v roce 1934, ale že všechny výsledky popisující léčbu byly z předních medicínských časopisů cenzurovány vedením Americké Medicínské Asociace (AMA). V roce 1953 americký senát provedl zvláštní vyšetřování, které bylo uzavřeno s tím, že Úřad pro potraviny a léky a Fishbein (redaktor časopisu vydávaného AMA) se dohodli na potlačení různých typů alternativní léčby rakoviny, které nezapadaly do předurčeného scénáře AMA, jako je ozařování a operace. Rife též sestrojil interferenční mikroskop, který předčil vlastnosti elektronového mikroskopu. Tento vynález se však také neuchytil.

Cloudbuster

V roce 1953 ohrožovala sucha úrodu borůvek a několik farmářů nabídlo, že zaplatí Reichovi, když vyvolá déšť. Když Reich začal se svými pokusy v 10 hod. dopoledne 6. června 1953, předpověď počasí nehlásila žádný déšť na několik dalších dní. Noviny Bangor Daily napsali 24. července: Dr. Reich a jeho tři asistenti rozložili jejich „zařízení na vyvolání deště“ nedaleko břehu jezera Grand Lake. Zařízení skládající se z dutých trubek, umístěných na malém válci a spojené kabely provádělo operaci zhruba hodinu a deset minut. Podle spolehlivého zdroje v Ellsworthu nastaly 6. června v noci ve městě následující změny počasí: Kolem desáté hodiny v pondělí večer se spustil déšť. Nejprve jen mrholilo, ale později, kolem půlnoci přišel mírný trvalý déšť. Pršelo celou noc a následující ráno byly v Ellsworthu naměřeny srážky 0,24 palce. Očitý svědek řekl: Krátce po spuštění přístroje se začaly formovat zvláštní mraky, které jsem nikdy neviděl. A později stejný svědek řekl, že vědci mohli pomocí tohoto přístroje také změnit směr větru. Úroda borůvek přežila, farmáři byli spokojeni a Reich dostal svoji odměnu.

 

Overunity generátor

Během minulého století se objevilo mnoho overunity generátorů, které vyrobí více energie, než spotřebují pro svůj pohon. Ironií je, že s nimi bylo více problémů, než užitku. Téměř ve všech případech se žádný z nich nedostal na trh, díky silám korporací a vlád, které vždy pracují proti těmto technologiím. Nedávno se Lutec 1000, zesilovač elektřiny (stránky již zmizely) pokusil o postup ke komerční výrobě. Najdou si tato zařízení svoji cestu k lidem, nebo budou stále potlačovány ?

Studená fúze

Na výzkum horké fúze již byla provedena celá řada riskantních a nepředvídatelných pokusů a padly na to miliardy dolarů. Mezi tím se garážoví výzkumníci a okrajové skupiny vědců z univerzit dostali blíže k získání energie studené fúze, která je o hodně stabilnější a kontrolovatelnější. Tyto skupiny nebyly zdaleka podporovány vládami, ani finančními dotacemi. V roce 1984 Martin Fleischmann a Stanley Pons prohlásili, že se jim povedlo dosáhnout studené fúze v zavařovací sklenici na stole v jejich laboratoři. Reakce, kterou na jejich výsledek obdrželi, byla neadekvátní. CBS v pořadu 60 minut popsalo, jak jejich výsledky odporují výsledkům vědců, kteří pracují na horké fúzi a kteří jsou velmi dobře financováni. Nakonec byli oba vědci donuceni odejít za moře, kde jejich fondy na výzkum brzo vyprahly a tak museli ukončit honbu za zdrojem čisté energie.

Horká fúze

Studená fúze není jediná technologie odsouzená ukvapenými vědci. Když dva výzkumníci pracovali na desítky let trvajícím projektu horké fúze Tokamak v laboratoři Los Alamos, přišli na levnější a bezpečnější metodu získávání energie srážkou atomů. Za to byli přinuceni zavrhnout svůj objev, nebo budou vyhozeni. Laboratoř se obávala, že přijde o tučné vládní dotace na Tokamak. Jako odplatu vedoucí výzkumníci založili společnost Focus Fusion Society, která je financována soukromými zdroji a není tak závislá na vládě.

Magnetofunk a nebeský kompas

Během války strávili nacističtí vědci mnoho času ve vojenských základnách skrytých v arktických oblastech tím, že konstruovali Magnetofunk. Tento údajný vynález byl určen k tomu, aby odklonil kompasy spojeneckých letadel, které hledali základnu Point 103. Piloti letadel se domnívali, že letí po přímé dráze, zatímco se základně pozvolna vyhnuli obloukem, aniž by tušili, že byli oklamáni. Nebeský kompas dovedl německé navigátory spolehlivě k základně Point 103, protože využíval k navigaci slunce místo magnetizmu a tak nebyl ovlivněn Magnetofunkem. Podle bývalého důstojníka SS Wilhelma Landiga byla obě tato zařízení velmi přísně střežena. Tak přísně, že ani jedno z nich nepřežilo pád Hitlerova Německa.

Bezpečnější cigareta?

V šedesátých letech vytvořila tabáková společnost cigaretu zvanou XA, ze které byla eliminována většina karcinogenů. Vývojový ředitel této společnosti Dr. James Mold předložil soudu dokumenty v případu San Francisco vs. Phillip Morris dokazující, že společnost byla zastrašována, aby se podřídila tabákovému průmyslu a nikdy nezveřejňovala negativní dopad kouření na lidské zdraví. Reklamou na bezpečnou cigaretu by přiznali, že kouření škodí zdraví. Soudní proces byl pozastaven díky formalitám a Phillp Morris nikdy nebyl obviněn. Navzdory práci jejich vlastních výzkumníků, která dokazovala, že myši vystavené kouři cigarety XA trpí méně rakovinou, Liggett & Myers vydala tiskové prohlášení popírající důkazy, že kouření způsobuje rakovinu. Cigareta XA nikdy nebyla vyráběna.

TENS

Transcutaneous Electronic Nerve Stimulation (TENS) – Elektronická nervová stimulace pronikající kůží je zařízení, které dokáže zmírnit bolest bez použití léků. V roce 1974 farmaceutická firma Johnson & Johnson koupila firmu StimTech, jednu z prvních, která prodávala toto zařízení. Postupně ji odřízla od všech prostředků, až firma skončila. StimTech podal na Johnson & Johnson žalobu s prohlášením, že byla firma záměrně potopena, aby mohli prodávat svoji vlajkovou loď, pilulku Tylenol. Johnson & Johnson odpověděl, že zařízení nikdy dobře nepracovalo a nepřinášelo zisk. Zakladatelé StimTechu vyhráli 170 milionů dolarů, avšak došlo k odvolání, usnesení bylo zvráceno a případ byl pozastaven na formalitách.

Žárovkový kartel

V letech 1924 až 1939 se spojily firmy Philips, General Electric a Osram a uzavřely dohodu za účelem ovládnutí rodícího se žárovkového průmyslu, což bylo zveřejněno v časopise Time o šest let později. Vzniklý kartel určoval ceny a zabraňoval tomu, aby se na trh dostaly účinnější žárovky. V čase, kdy se tato kabala rozpadla, byla již inkadescentní (klasická vláknová) žárovka průmyslovým standardem v Evropě a USA. Kompaktní úsporné žárovky se nedostali na trh dříve, než v roce 1990, ani jako alternativa.

Korálový hrad

Jak asi postavil Ed Leedskalnin Korálový hrad v Homesteadu na Floridě z velkých masivních bloků vážících až 30 tun každý, když neměl k dispozici těžkou techniku ani žádnou pomoc z venku? Hojně se vyskytují teorie, že využíval antigravitační zařízení, magnetickou rezonanci, nebo mimozemskou technologii, avšak správnou odpověď asi nikdy nepoznáme. Leedskalnin zemřel v roce 1951a nezanechal žádné písemné plány, ani jiné stopy k jeho technikám. Centrálním bodem hradu, který je nyní otevřen veřejnosti jako muzeum, je devítitunová brána, která se kdysi otevírala lehkým tlakem prstu. Poté, co se její ložiska v roce 1980 opotřebovala, opravovala ji pracovní skupina pěti lidí více než dva týdny. Nikdy se jim však nepovedlo udělat to tak, aby k pohybu brány bylo potřeba tak málo úsilí, jako tomu bylo u Leedskalninova původního kusu.

Konopné biopalivo

Otec Ameriky George Washington, o kterém kolují pověsti, že říkal "Nemohu vyslovit lež" byl hrdým zastáncem konopí. Samozřejmě, že jediná věc, která je v této zemi potlačována více, než čestný politik, je konopí, které je často zaměňováno s marihuanou a proto neprávem očerňováno. Mezitím je vládou blokováno to, aby se z konopí stala vedoucí surovina k extrakci etanolu a dochází ke zneužívání přírodních zdrojů, jako je kukuřice, aby převládala v etanolovém průmyslu. Přes to, že vyžaduje méně chemikálií, méně vody a méně práce, konopí se nikdy nechytilo. Experti též dávají za vinu prezidentským kandidátům, že se snaží zavděčit pěstitelům kukuřice.

  • Vážení a milí čtenáři, podpořte nás zakoupením předplatného nezávislého magazínu AC24 Vědomí

[zdroj]

...a seznam by mohl pokračovat dál a dál a dál. Ať už to byly generátory využívající permanentní magnety, rozklad molekul vody na vodík a kyslík, nebo třeba studenou fúzi, zázračný lék, různé převratné evoluční metody a objevi, řešící různá témata ve všech oblastech života...a zvláště pak těch co potřebují naléhavé řešení...nalezneme bezpočet příkladů, kdy někdo tyto vynálezce pronásledoval a měl velkou snahu, aby se informace nedostaly k široké veřejnosti. Často tito lidé záhadně zmizeli i s jejich nápady.OD KUD VANE VÍTR? KDO ZA TÍM VŠÍM STOJÍ?

11.září
 
Fakta o útocích na newyorská Dvojčata 11. září 2001 nesouhlasí s oficiální verzí. Podle stále rostoucího počtu výpovědí nezpůsobily kolaps WTC náraz letadel a následný požár, nýbrž série řízených výbuchů.
 
„Můj názor je takový, že poté, co narazila do budov WTC letadla, byla uvnitř použita nějaká výbušná zařízení, která způsobila jejich zřícení. Kolaps byl příliš metodický na to, aby byl způsoben nárazem letadel. Stačilo použít relativně malé množství výbušnin umístěných na strategická místa.Náraz letadel mohl pouze odpoutat pozornost,“
 
řekl bezprostředně poté, co spatřil televizní záběry po teroristickém útoku na newyorská Dvojčata, uznávaný odborník na demolice a výbušniny a viceprezident pro výzkum Institutu těžby a technologie v Novém Mexiku Van Romero redaktorům časopisu Albuqerque Journal.
 
Výpovědí hasičů, které dlouhou dobu byla snaha,aby nevyšli na veřejnost. Zde jsou některé z citací: „Všichni jsme pocítili, jak se zem roztřásla... Krátce před pádem první věže si vzpomínám na otřesy země... Myslel jsem, že slyším explozi. Až mi zakřupaly kosti... Uslyšel jsem obrovský hluk a trosky začaly lítat okolo.“ ... některé záznamy z vysílaček newyorských hasičů: „Máme tu spoustu lidí pokrytých prachem ze sekundární exploze… Další výbuch ve věži… Věž číslo dvě zaznamenala obrovský výbuch a došlo ke zřícení celého komplexu.“
 
Hasiči popsali i jasné záblesky z vnitřku budov (které jsou vidět i v mnoha „konspiračních“ dokumentech a videích na toto téma, například na YouTube) či množství prskavých zvuků, charakteristických pro řízené demolice, těsně před zřícením. „Slyšel jsem prskavé zvuky a explozí stále přibývalo, nejprve nahoře i dole a pak kolem dokola celé budovy.“
 
 
 
Pád druhého letadla běžel v přímem přenosu po celé planetě - což kdyby někdo tak učinil plánovaně, vytvořil dokonalou situaci konsternovat ..tedy dostat do šoku...do uzkosti..strachu ...celý svět....pak-li by to byla pravda...šlo by zřejmě asi o nejmasovější manipulaci z lidským vědomím v dějinách lidstva.
 
Druhý den byli velké fotografiie padajících letadel do dvojčat, ve všech velkých novinách po celé planetě. Většinou jako fotoseriál, jež fotodokumentoval pomalu nárazy. Z hlediska psychologického to byl pro lidi velký otřes. K tomu připočítejte věčně opakující se video záznamu v TV.
 
Jeviště pro zahájení války s terorismem krásně rozehráno.
 
Kolem usvědčení viníků - teroristů je stejně nejasností jako kolem celého případu
 
 
 
Kdo jsou tito lidé co stojí za těmito potlačovánímy a manipulacemy?
 

.............................................................................................................................................................................................................................................

Co se momentálně na světě děje 


PřÍBěH VěCÍ

https://storyofstuff.org/wp-content/themes/stuff/img/logo-bw.png

ZDE

https://storyofstuff.org/wp-content/uploads/2013/10/story-of-SOLUTIONS-185x100.jpg

 
 
Příběh věcí je 20ti minutový animovaný film poukazující na pozadí produkce a spotřeby zboží od těžby až po prodej, užívání a likvidaci. Produkce „věcí" ovlivňuje životy lidí a životní prostředí všude na světě, prestože většina tohoto dění je skryta našemu pohledu. Autorka a vypravěčka filmu v jedné osobě, Annie Leonard, kriticky nahlíží na vzrůstající spotřebu a důsledky konzumního chování a volá po změně směrem k udržitelnějšímu způsobu života.
 
Annie Leonard se již dvacet let věnuje environmentálním a globálním tématům. Navštívila několik desítek zemí, kde se vyrábí věci naší každodenní spotřeby a také místa, kde tyto již nepotřebné věci končí. Na základě této zkušenosti se rozhodla věnovat úsilí snaze o přeměnu stávajícího systému směrem k environmentální udržitelnosti a sociální spravedlnosti.
Od roku 2007, kdy Příběh věcí vznikl, byly natočeny i další krátké filmy upozorňující na pozadí produkce různých produktů, např. Příběh vody, Příběh elektroniky, Příběh kosmetiky.
Filmy v originálním znění jsou dostupné na
 
https://www.storyofstuff.org/
 
 
********************************************************************************************
 

Co se momentálně na světě děje 
AMERICKÝ SEN 

film o zákulisí světové banky a celosvětové manipulace přes finance
https://www.youtube.com/watch?v=Awa0FQi3l3Y&spfreload=10 KDO VLÁDNE SVĚTU 

JEDNO Z VYSVĚTLENÍ...NEMUSÍTE NUTNĚ...VĚŘIT VŠEMU...OSOBNĚ CÍTÍM...ŽE JE TO JEŠTĚ TROCHU JINAK...ALE PRINCIP, CHÁPU STEJNĚ...AŤ UŽ TÉTO ENERGII DÁVÁME TVAR, FORMU, NÁZEV...
https://www.youtube.com/watch?v=1tnzwS24XLU 


13 RODIN KTERÉ VLÁDNOU SVĚTU 

ač možná se může zdát přitažené za vlasy....soudný člověk...který nad tématem bude chvíly uvažovat...prostě mu dojde, že na těchto informacích asi něco bude
https://www.youtube.com/watch?v=yRq3nzisbZs 

*************************************************************Kudy vede cesta k nápravě?


TAJEMSTVÍ
https://www.youtube.com/watch?v=ez6BFZzq1lY
KVANTOVÉ MYŠLENÍ
https://www.youtube.com/watch?v=0tkRGfMG0Dk
POSELSTVÍ OD JESHUI
https://www.youtube.com/watch?v=7wHuUhI5ln4
SÍLA VĚDOMÍ
https://www.youtube.com/watch?v=euY-rztFcZw

ANDĚLÉ V MÍCH VLASECH

https://www.youtube.com/watch?v=u04W16tIVuw   

znovunabití síly

https://www.youtube.com/watch?v=qqr0-tV2b-c
......................................................................................
cíl 


 nový svět

PLANETÁRNÍ SCHROMÁŽDĚNÍ

zde

s

planetární telepatickou meditací pro nový věk

zde


 


film KRÁSNÁ ZELENÁ

krátký spot    https://www.youtube.com/watch?v=wIhJDarA1YA     

  celý film ke stáhnutí https://www.ulozto.cz/!y3WaUW5A/nadherna-zelena-cz-avi  

 tady se o filmu baví v pořadu Jaroslava Duška      https://www.youtube.com/watch?v=pdjmyaAY_Ko


film AVATAR

krátký spot   https://www.youtube.com/watch?v=fUWrhetZh9M  

celý film ke stáhnutí https://www.ulozto.cz/!aVnwAzz5sB6C/avatar-cz-avifilm o NOVÝCH TECHNOLOGIÍCH

https://www.youtube.com/watch?v=ax3kqBPSQ-o

tak nějak doplňující https://www.youtube.com/watch?v=gcCz_cwSZuM