hrátky

zde si můžete hrát

Kdyby někdo chtěl téma zpracovat třeba i do obrázků,či dokonce obrázkových komisů...

nebo přímo do video příběhů...pošlete svou práci na nebesanazemi@senam.cz


v tento moment, ještě projekt nenabízí ocenění za vaší invenci, neb sám bojuje o svou životaschopnost, ale co néní může být a vy můžete být průkopníci fenoménu, který zde právě vzniká...něco jako černobílý MIKY MOUSE ze studia Walta Disneye... a vaše práce ještě může zpětně dojít k ocenění... projekt je živý jako vaše fantasie... co vy víte, kdy se vám vaše invence vrátí...zvlášť když se ocitáte v tomto kouzelném prostoru =o)


1)

Pohraj si ve fantazii a stvoř svojí postavu ze současnosti, která se prochází lesem a najde náhrdelník, který když si namdá...může se ocitnout v jaké koliv době ...v minulosti i v budoucnosti...a na jakém koliv místě a to i ve vesmíru...prostě stačí pronést přání a je tam...navíc má kolem sebe průsvitnou kouli díky níž je pro ostatní neviditelný a nehmotný...tedy jím mohou i lidé procházet, když je v ní...kouli ovládá svýma myšlenkama a může s ní i lítat a různě se přepravovat. Když chce, může z koule vystoupit a je pro ostatní fyzický a viditelný. Když si sundá náhrdelník, ocitne se zpět na místě a v čase kde si ho namdal..a náhrdelník má v ruce.

Tvůj úkol je vymyslet téhle postavě jméno a identitu a dobrodružství...kam se asi vyrazí podívat?

svůj příběh můžeš vložit

zde

2.

 Ráno jsi se oblékl a vyrazil ven. Otevřeš dveře a najednou se ocitneš v roce  2300...

co zde uvidíš..jaký příběh zažiješ?

svůj příběh můžeš vložit

zde


3.

I stalo se že vědci objevily ve vesmíru podobnou  planetu  jako je planeta země. Jsou zde identické životní formy. Vzduch a kyslík, moře a pevnina. Dokonce i zvířata jsou tu vesměs úplně identická. Ale néní zde člověk. Vědci jsou nadšení. jako by objevily dvojče planety země, které až na pár detajlů, jako třeba že světadíly mají jiný tvar...je absolutně identická.

Lidé dostali šanci vytvořit úplně novou civilizaci. Začli se hledat ty nejlepší nápady které vývoj člověka přinesl, které by se na novou zem aplikovali. Jak by vypadala tahle nová civilizace? Kdyby člověk mohl s tím co se do dnes naučil začít od nuli, zcela novou civilizaci?


svůj příspěvek můžeš vložit zde

4.

Jak myslíš že bude vypadat vývoj planety? Zkus si zahrát na věštce.

Vem to postupně krátké reportáže o tom co se na světě dělo v těchto letech

2020,2025, 2030,2040,2050,2100,2200,2500,3000,3500,4000,5000,10 000 n.l.


zde

5.

Probudil ses v ráji. Jak to zde vypadá?


zde

6.

Probudil ses v pekle. Jak to zde vypadá?


zde

7.

Máš absolutně neomezené možnosti a můžeš vytvořit svět jaký chceš. Jak by vypadal svět tvých snů?


zde

8.

Jak by vypadal harmonický vztah mezi mužem a ženou, kterým se podařilo naplnit ideál opravdové lásky.


zde


9.

Na dovolené, si seznámil s člověkem, který zde šel dožít svoje poslední chvíle. Svěřil se ti že je obrovsky bohatý a že nemá žádného dědice. Že vše prodal a uložil na účet do banky. Vytáhl kreditku, řekl všechny ty peníze jsou zde, je tam 1000 miliard dolarů. Za to že si na mě byl v těchto posledních chvílích hodný ti tuhle svou kreditku daruji. Je tvoje. Dělej si co chceš, ale mám jednu podmínku. Alespoň jeden rok si budeš plnit jen ty svoje největší přání a budeš myslet na sebe- prostě si dáš roční prázdniny kde si budeš plnit svoje nejkrásnější sny. O penězích řekneš jen těm kterým je třeba (nejbližší rodině a přátelům) a případně je obdaruj po svém. Jestli máš rodinu(děti, partnera), můžou se těchto ročních prázdnin účastnit s tebou.


souhlasíš?


ŘEKNEŠ ANO. Pán do pár dní umře. A ty musíš jít splnit svůj slib.

Jak by vypadal tenhle tvůj rok prázdnin splněných snů?


zde

10.

Jeden den v životě osvíceného mistra. Napiš svou představu o tom jak myslíš že vypadá život zrealizovaného a zharmonizovaného člověka. Můžeš si pohrát z detaily všedního života.  Právě jeho přítomný okamžik a reakce na všední záležitosti obyčejného života.  Svůj příběh můžeš popsat ideálně od ranního probuzení až po spánek až zase k ranímu probuzení.

zde


11.

Šťastná bytost. Šťastný život. Na světě určitě existujou šťastní lidé. Je zde sice spousta potíží, problémů, různých komplikací...ale určitě mezi námi existují bytosti, který jsou šťastné. Jak si představuješ takovýto šťastný život? Co řeší, jak se stravují, čím tráví svůj čas, jak bydlí, co používají, jak myslí...atd...A néní podmínkou, že se musí jednat o člověka. Tou bytostí ve vašem příběhu, může klidně být i velryba, strom, kámen, orel, mravenec, květina, pejsek....atd...

zde